Mražené mořské plody a ryby z celého světa

Šumavská 25, Praha 2

O nás

O nás

Milí přátelé!

Jsme rádi, že vás můžeme přivítat v našem internetovém obchodě morskeprodukty.cz!

Kvalita, pohodlí a spokojený úsměv našich zákazníků jsou hlavními kritérii, na nichž je naše práce založena. Široká škála kvalitních rybích produktů a dalších lahodných mořských plodů, které jsou prezentovány v našem internetovém obchodě, vám umožní si objednat oblíbené mořské plody a získat si je až k vám domů.

Historie společnosti

Společnost Ocean Food zahájila svoji činnost v roce 2002 jako velkoobchodní distributor a dodavatel kvalitních čerstvých a mražených ryb a mořských plodů pro restaurace, hotely a stravovací zařízení v Praze. Náš malý tým se skládá z vysokých odborníků, kteří milují svou práci, rozumějí všem aspektům své profese a chtějí lidem usnadnit, zlepšit a ochucovat život.

Pozitivní image společnosti

Zkušenosti získané za téměř dvě desetiletí nám umožňují být oprávněně považováni za jednoho z nejspolehlivějších dodavatelů produktů pro cateringový trh, kde jsou našimi klienty více než 300 restaurací, kaváren a hotelů. Za 15 let jsme našim klientům prodali 540 tun ryb a 280 tun mořských plodů.

Společnost Ocean Food má ráda a váží si svých zákazníků bez ohledu na jejich stav a objem nákupů, proto oceňujeme zejména obyčejné lidi, zákazníky, kteří jsou unaveni z nekvalitních produktů ze supermarketů a chtějí jíst organické, vysoce kvalitní ryby, mořské plody a kaviár.

Naši dodavatelé

Během všech těchto let intenzivní práce společnost rozvinula dobré partnerství s nejlepšími výrobci v Nizozemsku, Německu, Francii, Belgii, Portugalsku, Dánsku a dalších zemích. Analyzujeme každého nového dodavatele, abychom se ujistili, že splňuje všechny požadované standardy.

Široká škála produktů

Ocean Food nabízí zákazníkům širokou škálu produktů, která je neustále aktualizována. Náš internetový obchod se specializuje na dodávky jak ekonomických, tak i prémiových mořských plodů. Dnes je v sortimentu asi 150 druhů čerstvě zmrazených ryb (losos, tuňák, dorada, pstruh, mořský vlk, treska atd.) a mořských plodů (krevety, chobotnice, chobotnice, slávky, mořské koktejly, kaviár a další produkty). Hlavním sortimentem jsou divoké ryby a mořské plody ulovené v ekologicky čistých oblastech Atlantiku, Indického a Tichého oceánu, Severního, Baltského, Barentsova a Černého moře.

Zajištění kvality

Když si u nás objednáváte ryby nebo mořské plody, nemusíte se starat o jejich kvalitu a čerstvost. Bereme zodpovědný přístup ke správnému skladování produktů, abychom si zachovali jejich čerstvost, výhody a chutný vzhled, sledujeme včasné doplňování sortimentu.

Vysoká úroveň služeb

Nyní, v reakci na zvýšenou poptávku po sektoru online prodeje, jsme připraveni poskytnout každému klientovi, včetně jednotlivce, vysoce kvalitní, rychlé a personalizované služby, abyste mohli získat kvalitní produkty bez opuštění domova.

Na našem portálu můžete studovat sortiment společnosti, vyplnit žádost a získat cenné informace o složení produktu a způsobech jeho přípravy. Pokud máte zájem, můžete se obrátit na naše odborníky, kteří vám odborně poradí s jakýmkoli typem produktu a pomohou vám se rozhodnout při výběru produktů. Naši stálí zákazníci tento přístup znají a oceňují.

Pokud nejste s objednaným produktem spokojeni, dejte nám o tom vědět jakýmkoli pohodlným způsobem. Vždy pohotově reagujeme na stížnosti a nacházíme řešení, která kupujícímu vyhovují. Jsme zodpovědní za kvalitu nabízených produktů a je pro nás důležité, abyste byli spokojeni.

Nejlepší ceny pro naše klienty

Nyní je celá naše nabídka potravinářských výrobků k dispozici nejen stravovacím zařízením, ale také maloobchodním zákazníkům. Pokud máte rádi kvalitní ryby a mořské plody, vítejte!

Pravidlem našeho obchodu je nabízet zákazníkům pouze certifikované produkty za spravedlivou cenu. Naše společnost spolupracuje přímo se zákazníkem, což významně ovlivňuje náklady na výrobky. Spolupráce s námi vám umožňuje ušetřit na vašich oblíbených lahůdkách, protože i ve vaší kuchyni můžete vařit ty nejkrásnější restaurační pokrmy.

Další výhody nákupu online

Nákupem mořských plodů online ušetříte nejen peníze, ale také čas strávený nakupováním, hledáním parkování a čekáním u pokladny. Dodáme všechny potřebné produkty v množství uvedeném v objednávce.

Náš pohodlný katalog vám umožní rychle najít požadovaný produkt. Na našich stránkách je uvedeno několik receptů, které lze připravit pomocí produktů uvedených v katalogu. Při výběru produktu uvidíte, jak a s čím je lepší jej prezentovat, aniž byste ztráceli čas hledáním těchto informací na jiných stránkách.

Věrnostní program pro zákazníky

Pro stálé zákazníky existuje flexibilní systém slev. Zaregistrujte se a zadávejte objednávky prostřednictvím svého osobního účtu, aby vaše sleva mohla růst. Po třetí objednávce tak získáte trvalou slevu 5% na další objednávky.

Pokud chcete dostávat přizpůsobené ceny, přijde za vámi náš obchodní manažer a navrhne tu nejlepší nabídku. Máme flexibilní podmínky.

Rozšiřování spolupráce

Ocean Food je vždy připraven zvážit nabídky od dodavatelů čerstvých mražených ryb. Rovněž zveme ke spolupráci kupující, kteří oceňují stálý široký sortiment, flexibilní systém slev a plateb, schopnost dodávat „až ke dveřím“ a individuální přístup ke každému klientovi.

Ocean Food jsou vždy čerstvé produkty a rychlé dodání. Objednejte si nás a my se budeme snažit, abyste byli spokojeni. Hlavní hodnotou pro nás je zákazník a hlavním cílem je potěšení z produktů zakoupených v našem obchodě. Budeme vás upřímně rádi vidět a těšíme se na dlouhou a „chutnou“ spolupráci!

0